Tiskárna PRCEK & SPOL., s.r.o. Kroměříž

Kopírování

Ofsetový tisk

Velkoformátový tisk

Barevný  rychlotisk

Grafopress

Svatební oznámení

Knihařské práce

Razítka Trodat

Tepelné laminování

Rychlovazby

Lékařské tiskopisy

Hlavní  stránka         Historie  společnosti         Kontakty

Kopírování

Kopírování je naší nejdéle nabízenou službou. Za dobu své působnosti jsme vyzkoušeli řadu kopírovacích strojů a měli jsme možnost porovnat jejich rychlost a kvalitu. Od roku 2000 používáme stroje, které nejlépe splňují všechny nároky - Canon a Toshiba.

Barevné digitální kopírování provádíme na produkčním stroji Canon, který je ve své třídě dlouhodobě jedničkou. Barevná věrohodnost kopií je u těchto strojů na špičkové úrovni. Stroj dokáže vytisknout až 65 plnobarevných kopií za minutu. Maximální formát potisknuté plochy je 500x330 mm. Barevný tisk na tomto stroji provádíme na různé typy médií - papír různých gramáží (do 300g), křídový papír, papírové samolepky a podobně. Díky přímému připojení k PC je možné na tomto stroji nejen kopírovat, ale také tisknout a skenovat (formáty pdf a jpg).
Tisk na tomto zařízení doporučujeme i zákazníkům s požadavky na co nejvyšší kvalitu černobílého tisku (např. černobílé fotografie).

Černobílé digitální kopírování provádíme na strojích Toshiba, které se vyznačují jednoduchostí obsluhy, nízkými provozními náklady a rychlostí tisku. Dokáží zhotovit až 60 kopií za minutu. Maximální formát papíru je A3. Maximální gramáž papíru pro tento stroj je určena 200g. Samozřejmostí je kopírování na barevné papíry, papírové samolepky, atd.

UPOZORNĚNÍ:
z technických důvodů nekopírujeme na vámi dodaný papír!